Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek izzadas ellen?

Mit tegyek izzadas ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadok,pedig naponta 2 szer is zuhanyzom és mosakszom.Sokféle deót probáltam de nemhat,egy fél óra alatt locsogok de csak a honaljam es nagyon kellementlen.Ha fagyok meg és reszketek akkor is izzadom közbe,nincs melegem csak ugy izzadok :( mit tehetnék?
2013. jún. 15. 21:11
 1/3 gnrgirl válasza:
Nekem is voltak hasonló problémáim, és ezzel sajnos nem sokat lehet csinálni. Olvastam valami olyansmit, hogy hintőporozni lehet... Nem próbáltam. Viszont, ami nekem bevált, az, hogy olyan ruhákat válogattam, amikben "biztonságban" éreztem maga. Gondolok itt bővebb fazonú pólókra, ujjatlanokra. Mennyi idős vagy? Mert ez tinikorban teljesen normális, csak mindenkiél máshogy ütközik ki, van akinek nagyon szorgalmasak a hormonok, van akinél nem... Szóval előbb-utóbb el fog múlni :)
2013. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok,de aztmondjak hogy eleg fejlett vagyok es enis igylatom.Bizom benne hogy elfog mulni,eleg rossz.Neked kb mennyi ido utan mult el? Es vajon a hitopor bevalik?
2013. jún. 15. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A kóros izzadás hormonális problémákra utal, keress fel egy bőrgyógyászt. Ez csak gyógyszerrel orvosolható.
2013. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!