Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oké, szerintem nem jó kategóri...

Oké, szerintem nem jó kategóriába raktam. Na de hogy mondjam el ezt anyunak?

Figyelt kérdés
szoval az a helyzet hogy 13éves vagyok és ...természetesen én is szőrösödöm.namáàrmost. hogy mondjam el anuynak hogy szeretnék egy borotvát? vagy.értitek.már tök ciki hogy mindenkinek sima a lába csak ém vagyok egy jeti ....

2013. jún. 16. 00:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%
Nem ciki. Ő is borotválta. Állj oda, mély levegő és mond ki. Lesz cikisebb téma is ne izgulj...
2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérj anyudtól pénzt, hogy venni akarsz borotvát ; vásárláskor rakd be a kosárba, hogy ez kellene neked ; vagy szólj anyukádnak, hogy menjetek el venni. Ebben nincsen semmi ciki.
2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igazábol anyu nem borotvát használ hanem kozmetikushoz jár hogy legyantáztassa.szóval nálunk a borotva nincs jelen. de amúgy tudom hogy ez elvileg nem ciki de nekem nagyon.
2013. jún. 16. 00:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Anyu, itt a nyár, nem szeretném, hogy csúfoljanak a szőrös lábaim miatt. Mit javasolsz?"
2013. jún. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves harmadik,én is ilyesmire gondoltam.koszonom mindannyiotoknak!!!!!!:)
2013. jún. 16. 02:10
 6/13 anonim válasza:
54%

Nézd, nem lebeszélni akarlak, de jól gondold meg a borotvát. Ha elkezded sokkal erősebb szőrszálak fognak nőni, és ahol eddig egy szál volt, ott két-három szál is ki fog jönni egyszerre.

Ha szőrteleníteni akarsz a gyanta jobb megoldás, habár én kikérném egy kozmetikus véleményét, mert ha csak kis pihe szőreid vannak azt tiszta hülyeség leszedni ez az én véleményem.

Viszont, ha erősebbek, és téged zavar vegyél hideg gyanta csíkokat, pofon egyszerű használni. Illetve van egy jó megoldás még a cukorgyanta ezt otthon is elkészítheted, íme a receptem:

Egy pohár cukor, egy kis kanál só. Egy citrom leve ( ha nagy a citrom a fele) egy pici víz.

Az egészet összefőzöd, addig, amíg a színe nem változik, gyömbér színre. Én egy lapos jénai tálcán szoktam bevizezni és ráöntöm ezt főz ételt,amikor kicsit kihűlt kézzel lehet gyurmázni.

Hogy használd? Vegyél a kezedbe egy diónyit a masszából, a szőrnövekedéssel ellentétes irányba kell felkenni és a szőrnövekedéssel megegyező irányba letépni egy határozott mozdulattal. Nagyon jó működik és nagyon olcsó :)

2013. jún. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszonom:) haaat a hideggyantaval az a bajom,hogy alacsony a fajdalomkuszobom.:D de ez a hazi-valami nem tunik eossz otletnek.:))))
2013. jún. 16. 02:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha Anyukád kozmetikushoz jár, akkor kérd meg, hogy hadd mehess vele Te is!
2013. jún. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha az embernek szőrösödik a lába úgysincs mit tenni,én mindenesetre megmaradok a női borotvánál,egy perc,nem fájdalmas és kész,bármelyik Rossmannban és DM-ben vehetsz,nem kell hozzá anyu sem.


Nálam olyan,mint a fogmosás mindennapos.Én mindenestre bekenem előtte testápolóval a lábam,nehogy felsértse a borotva és úgy tök jó.

2013. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na, pont ennyi idős voltam, mikor a barátnőmnél leszedtük veet-tel a lábdzsumbujomat :) anyám ledöbbent első körben, de belátta, h egy tinilánynak már nem illik szőrös lábbal flangálnia. utána már ő vette nekem a veet-et :)
2013. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!