Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok. Már rengeteg...

Szintia0120 kérdése:

13 éves vagyok. Már rengeteg hajszínt kipróbáltam barna, szőke, barnába szőke tincsek, piros, lila stb. A hajam tisztára ki van szálasodva. Ez a festéktől van? Szerintetek ki fog hullani a hajam? Mit csinálhatnák hogy szép ápoltan nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne előre is köszönöm! (:

2013. júl. 9. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tonkrevagtad a hajad:/ vagasd le fodrasszal a serult reszeket,vegyel hajpakolast,szedjel hajvitamint,hasznalj balzsamot,a festeket es a hajvasalot felejtsd el,talan szinezokkel probalkozhatsz ha nem birod a sajat hajszined az nem roncsol annyira.
2013. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg amiatt, igen. Emellett vasalod is esetleg? Az se tesz jót neki. A hajszárítózás se.

Vágasd le a törött végeket, szánj rá sok időt, ápold a hajad, és kerüld a vasalást (meg persze göndörítést hajsütővassal)

2013. júl. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nullás gépel ápolgasd egy kicsit!Meglásd utána jobb lesz mint elötte
2013. júl. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
77%
Miért olyan fontos, hogy hány éves vagy? Szerintem senkit nem érdekel, hogy már 13 évesen tönkrevágtad a hajad. Szüleidre is büszke lehetsz, hogy engedték ezt neked. Igaza van az elöttem szólónak, menj át rajta géppel és mindenkinek mond el, hogy 13 évesen a legvadabb módszerrel vagy kénytelen helyre hozni a hajadat...
2013. júl. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
És a szüleid ezt mind végignézték?....
2013. júl. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
jaj gyerekek nem kell ide a rizsa mit csinált hány évesen! azt csinál amit akar nem kell szidni!:) mindenki jól akar kinézni kortól függetlenül. amugy vág le egy kicsit belőle vagy menj el fodrászhoz és ott megcsinálják neked, ha nem szeretnél elmenni oda akkor meg vegyél hajápolókat és fújkáld be vele. úgy jobb lesz!:) ja és ne fesd be megint addig amíg ilyen a hajad , és ne vasald semmi ilyesmit ne csinálj vele
2013. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is felejtsd el a hajfestékeket, hajvasalót, hajsütőt, hajszárítót. Aztán vágasd le a hajad, rövidre. Igen, muszáj levágni a hajad annyira, hogy az összes törött, sprőd, kiszáradt hajrész eltűnjön. Aztán kezdd el megfelelően ápolni, a te hajad nagyon tönkrement, ezért extra ápolást igényel. Mindemellett étkezz változatosan, egészségesen és igyál napi 2-2,5 liter vizet, hogy a szervezet megkapja a megfelelő mennyiségű tápanyagot, vitamint. + szedhetsz hajvitamint is, ha gondolod. :)
2013. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tönkrement hajat semmivel nem lehet rendbe hozni, csak ollóval! Az újonnan nőtt, egészséges hajad majd talán megbecsülöd és ápolod. A festék, a hővel formázó eszközök mind ártanak a hajnak, ha valaki ilyesmivel él, akkor fokozottan oda kell figyelnie az ápolásra, aki ezt nem teszi meg, annak biztosan meg kell majd válnia egyszer a hajkoronájától, legalábbis annak nagy részétől. És igen, gratulálok a szülőknek is!
2013. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
13 évesen ez elég gáz...Gratulálok! :)
2013. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne gáz? Azt csinál amit akar, az ő haja. Ha a szülei engedik ez van.

Én kallos latte hajpakolást használok és nagyon puha lesz tőle a hajam:) ez mellett fújós balzsamot és hajvégápolót is. de le is kell vágatnod az alját mert nem fog összetapadni a törött hajszál.

2013. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!