Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés utáni...

Intim szőrtelenítés utáni fájdalom, viszketés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Reggel szőrtelenítettem odalent, borotválkozni szoktam, de a nagyajkakon mindig szőrtelenítő krémet használok, mert ott én nem tudom leborotválni, ha próbálkozok akkor is csak megvágom magam. Most viszont a szőrtelenítő krémmel is meggyűlt a bajom, valószínű kicsivel (kb.2perccel) tovább hagytam rajta, és most kissé fáj, vizeléskor csíp is. Bekentem Neogranormonnal, de attól viszket egy picit. Mit tegyek, hogy elmúljon vagy kicsit "rendbe jöjjön"? Fontos lenne mert este jön át a párom... Vagy milyen szőrtelenítési módszer ajánlotok arra a részre, hogy legközelebb ne essek ebbe a hibába? Köszönöm a válaszaitokat előre is!

2013. júl. 18. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld kamilla teával lemosni és utána bekenni Neogranormonnal. A ma estét egyébként én a helyedben lemondanám. Az irritált, kicsit már begyulladt bőröd állapota csak tovább romolhat. ( De ez a te döntésed)

Nálam egyébként a cukorgyanta vált be ott lenn. Percek alatt lekapom vele és olyan, mint a babapopsi.

2013. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!