Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy befesthessen a hajam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most megyek 10-be és anya nem engedi befesteni, csak beszínezni a hajam. Egyszer már be volt festve, de hamar ledobta, ezért jobb lenne a festék, mert tartósabb. Meg azt mondja, hogy tönkreteszi a hajam, de nem, mert múltkor is tök szép lett tőle. Nem akarok nagy változást, csak pár árnyalattal sötétebbet. Szinte az összes barátnőmnek festve van, sőt van, aki tiszta szőke lett barnából, pedig az ő szülei aztán szigorúak.
2013. júl. 18. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Inkább örülnék, hogy engedik beszínezni.Ugyanis valakinek még ennyit sem engednek meg.

Nem akarom lekezelni a problémádat, de tényleg inkább elégedj meg azzal, amit ő ajánl fel.

2013. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 2 éve festetem a hajam. Ami káros az a szivatás és a fekete hajfesték. Én maradtam a barna hajamnál csak egy kicsit sötétítettem. Festés után annyira jó puha lesz a hajam, olyankor imádom. Nem vettem észre, hogy ártana neki.:) most kezdtem el használni a palette color shampoot, hogy mégse legyen lenövés. Nekem egész sokáig bírja. És ami fontos nincs benne ammónia és benne lévő olaj meg egyéb összetevők miatt még jót is tesz a hajnak. :) Prezentációba összeszedném neki a tényeket és levetíteném. Ha érvek nem használnának először 10 percig pislognék ha meg az se segít annyira idegesítő lennék amennyire csak tudnék. hátha megér neki egy hajfestést a hallgatásom.:D
2013. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: erre fele mindenki festeti a haját, meg iszik, cigizik szeretkezik, bulizik és nem tanul. Szóval ennyi járhatna nekem:D Második: csinálok neki egy videót, tudtok valami jó érvet a hajfestés mellett? Az a színező tartós? Mert akkor beérem azzal is : )
2013. júl. 18. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt anélkül gondolom így, hogy beleszámítjuk a társadalmat és a közvetlen környezetet.

Nem tudom, min változtat az, hogy a környezetem iszik, cigizik, szexel.

De nem akarom rád erőszakolni a gondolkodásmódomat, csak leírtam a véleményem.

Ja, és én is 16 éves vagyok.

2013. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A valakinek még ennyit sem engednek meg részre reagáltam. Ne haragudj, nem akarok senkibe se belekötni, de ilyenkor elég hülye vagyok..
2013. júl. 18. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is Palette Color Shampoot használok, nekem majdnem olyan tartós, mint egy hajfesték. Hátha azzal kiegyeztek:D
2013. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló: A lenövés attól van, hogy a hajad nő! Tovább nem is olvastam a válaszod, mert rájöttem, hogy nem írsz okos dolgokat.

Kérdező: Szerintem fölösleges befesteni a hajat, amíg nem őszül. Festés után mindig lenő, csúnya lesz, mindig újra kell festeni. És még valami. Mindenkinek az a hajszín áll a legjobban, amilyen van. Nem hiába olyan a hajszíned. A természet megoldotta, hogy ne nézz ki hülyén olyan hajszínnel, ami egyáltalán nem áll jól a bőr, - szem, -szemöldökszínedhez.

Ha egy szülő valamit nem enged, akárhogy is akarod, nem lehet változtatni a véleményén. Rendes anyukád van, nem akarja, hogy olyan tömegliba legyél, mint a környezetedben élő tinik. :) 17/L

2013. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó.. képzeld nem vagyok hülye, tisztába vagyok vele, hogy nő a haj. A festett hajnál viszont látványos, nem lehet abbahagyni a festést, mert ronda. Bemosó meg halványodik, kikopik egy idő után, ezért nem látványos. Jó, beismerem, hogy nem a legpontosabban fogalmaztam, de akkor se kéne belekötni. Hajfestéstől meg nem lesz senki tömegliba. Egyébként meg nem sokat segítettél a kérdezőnek azzal, hogy leírtad ne festessen, mert nem az volt a kérdés.
2013. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén 16 éves vagyok és tizedikbe megyek.:D Nekem egyszer volt színezve a hajam, meg most lesz majd megint. Nekem se engedik a hajfestést, mert állítólag károsabb. Viszont a Palette Color Shampooval lett színezve, két hónappal ezelőtt, nekem a színe ugyanúgy megmaradt, és azért is kell újrafestenem, mert lenőtt, viszont az új színe sokkal jobb.

Amúgy színezd be, ha nem jön ki, akkor sokat már nem tud vele kezdeni. Idővel megszokja, megbarátkozik vele.

2013. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!