Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj leborotválásához a fejbőr...

Haj leborotválásához a fejbőr irritációját elkerülendő és egyáltalán, borotvahabot kell használni? 38N

Figyelt kérdés
Eddig leplezgettem, hogy alig van hajam, mára belefáradtam. Már letoltam 3mm-esre, de mivel allergiás lettem a hennára, mindenképpen takarnom kell, hogy nincs hajam, ill. alig (a henna optikailag kicsit dúsította azzal, hogy a fejbőrt is befogta). Szóval leborotválnám, de így is viszket a fejem a hennától, valahogyan kíméletesen szeretném borotválni.

2013. júl. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj borotvahabot és lassan óvatosan borotváld, majd tegyél rá borotválkozás utáni arcszeszt.
2013. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!