Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen típusú a bőröm, mit...

Milyen típusú a bőröm, mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
Szóval, 14 éves vagyok. Alapjába véve könnyen kiszárad a bőröm, a szám, homlokom környékén, de zsírosodik az orromnál, és pattanás is jön ki havonta kb. 1-szer... Akkor most száraz, vagy zsíros a bőröm? Milyen (arc)krémet használjak, hogy hidratáljon, de a pattanást is tüntesse el, mert tényleg néha jön ki, de akkor azok csúnyák :(. És kb. meddig tart ez a "pattanás-korszak"? Idegesítő.
2013. júl. 29. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Neked száraz a bőröd.

Én azt javaslom,hogy olyan termékeket használj ami érzékeny bőrre van és ha lehet minél kevesebb káros anyagot tartalmazzanak(ezt úgy értem hogy rendesen megnézed az összetevőit nem úgy hogy láttad a reklámját, hogy így meg úgy természetes összetevők stb..)

Szerintem neked még elég egy sima hidratáló krém(én az Alverdét ajánlom)

Pattanása sajnos mindenkinek van,de te még a szerencsésebbek közé tartozol:)

Szerintem elég ha lekened korrektorral mert az leszárítja pár nap alatt és nem is fog látszani tőle)

Egyébként a pattanásokat a hormonok okozzák szóval amíg menstruálsz elő fog fordulni hogy kijön egy-kettő

Remélem tudtam segíteni,ha van még kérdésed szívesen válaszolok:)

16/l

2013. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kombinált és valószínűleg vízhiányos.
2013. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, mindkettotoknek ment a zold kez. Az elso valaszolonak kulonosen halas vagyok! Utana neztem az alverdenek, de azt irjak kizarolag dm-ben kaphato. Ami kar, mert nalunk pont nincs ilyen bolt, de szept. -tol ugyis kolis leszek, ott a "nagyvarosba" lesz dm, addig meg ha megyunk vlhova majd beszerzem..

omm, igen korrektor... Gondoltam ra, mert az alapozot meg nem birom elviselni. Mintha valaki folytogatna borom :D. Egyebkent tenyleg mindig mielott megjon, azelott szokott kijonni. tudsz ajanlani, ami jo minosegu, es kaphato feherboruek szamara is? Meg ne legyen tul draga? jo testapolo, kezkremet ismersz?

ó, es hosszu hajam van, szoke voltam, de kezdek "sotetedni". most a nap javitott picit rajta, festeni nem fogom mert "sok ev munkaja" h ilyen hosszu lett, a H meg tonkretenne' a tincseimet. Gondoltam melilra de felek, meg fiatalnak erzem meg magam hozza.. Szerinted?

probaltam kamilla teat azt mkndtak vilagosit, hat... Nem egy vilagrengeto...

telen mikor kiszarad a szam, mit tegyek ra? a mez nem hasznalt semmit, a Labello nem eri meg nalam z arat igy nem veszek... Bocsi a kerdestamadasert :D.

2013. júl. 29. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Igyál eleget és akkor nem fog száradni a szád!

Sokkal hatékonyabb így, belülről hidratálni, mint kencékkel.

2013. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Télen, sajnos ennyi nem elég. Minden reggel megtöltök egy 2 literes üveget, plusz egyet még félig, tehát össz. 3 l. Ennek nap végéig "kötelező elfogynia". És akkor a gyümölcs(lé), (kólát csak vasárnap iszom), levesek... Én ennél többet nem tudok tenni ilyen szempontból. Anya tanácsolta a mézet, de nem jött be.
2013. júl. 30. 10:11
 6/8 A kérdező kommentje:
*Ja, természetesen vízzel töltöm az üveget. ; )
2013. júl. 30. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Télen nem lep meg, de most nyár van! Azt hittem, most is küzdesz ezzel.
2013. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig, azzal kezdtem a kerdest. "Télen mikor kiszárad.. " :)
2013. júl. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!