Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodik vagy olajosodik a...

Zsírosodik vagy olajosodik a bőröm nem tudom mi a szak szó rá. Mindennap 4-szer arcot mosok+ fürdés este. De mégis fénylik, meg néhány patti is van rajta. Valamitipp?

Figyelt kérdés
Mivel kéne mosnom az arcomat? Tusfürdövel szoktam, vagy szappannal kéne? Ha vennék arcápoló tonikot az segitene? Valami tipp pls!
2013. júl. 29. 17:36
 1/3 anonim válasza:
A tonik a fénylő-zsíros bőrön segít mindenképp kezd azzal,, a pattis is vagy akkor az már más oda sok minden kell vagyis attól függ mennyire vagy az . Szappant próbálhatsz, de tusfürdőt ne szerintem.
2013. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csinálod jól. Előszőr is vegyél egy arclemosót. Az a jó, ami nem szárítja ki, de leszedi a zsírt. Én a Garniert szeretem leginkább, de az a lényeg, hogy ne krémes állagú legyen. Ha van egy jó lemosód, nem feltétlen kell a tonik, az amúgy sem tisztításra van elsősorban. Reggel és este tisztítsd az arcod. Napközben esetleg zsepivel töröld le, ha nagyon zsíros. Minél többet mosod, annál zsírosabb lesz, mert kompenzál a bőröd. A szappan a lehető legrosszabb választás (ha nem direkt arcra való bio szappan).
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%

Nekem is zsírosodott a bőröm. hintőport kenj rá esténként:)

az kiszárítja és még a pattanásokat, mitesszereket is leszárítja;)

2013. júl. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!