Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki, aki használt eddig...

Mindenki, aki használt eddig ricinus-olajat hajra. Tisztában vagytok vele, mit tartalmaz ez? Vagy csak hallottátok valakitől, és használjátok Ti is.

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen bejegyzést látok itt, hogy ezt ajánlják mindenkinek. Csak kíváncsi vagyok, hogy tudtok-e róla.

(egy orvos-biokémikus)



2013. aug. 2. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Hasmenést okoz, nem de?!
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem, nem a hasmenésre gondoltam. Dehogyis. Ez egyértelmű.
2013. aug. 2. 20:27
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha orvos-biokémikus, tudhatná, hogy a ricinusolajat egybe írjuk.
2013. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Hát mire gondoltál, kedves biokémikus barátunk?
2013. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Én nem használtam, de sok ilyet látok...elmeséled ,hogy miért rossz,vagy jó? :)
2013. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
kihagyhatatlan, hogy itt is legyen egy nyelvész professzor...igen, egybe írjuk, ricinusolaj, de nagyon nem ez volt a kérdés.
2013. aug. 2. 20:32
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem vagyok vele tisztában mit tartalmaz, s mit nem. De azt tudom, hogy soha többé nem fogom használni hajpakolásként, mert olyan hajhullást okozott nálam miután abbahagytam a ricinusolajjal való "hajápolást", hogy még sosem tapasztaltam ilyet. Csak hát én is hajlamos vagyok arra, hogy amit sokan dícsérnek, akkor az biztos jó lehet, nekem is ki kell próbálni. Gyorsabb hajnövekedés céljából kezdtem el használni. Gyorsabb hajnövekedés?....egy fenét. Én nem tudom egyesek honnan szedik, hogy nekik ennyit, meg annyit nőt a hajuk tőle....próbáltam már sokféle hajszeszt is, gyorsabban nem nőtt azoktól sem, viszont legalább nem okozott marokszámnyi hajhullást.
2013. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%

Én 3,5 évvel ezelőtt láttam egy lány online vezető oldalán, hogy mennyire szebb lett tőle a haja. Akkortájt iszonyatosan ki volt száradva az enyém a hajvasalótól. Nem volt színe, fénye a hajamnak és durva tapintású volt. A ricinusolaj rendbe hozta. Puha, fényes és élettel teli lett tőle. Hajnövesztőként fejbőrre masszírozva párszor próbáltam, de nem jött be, mert hullott tőle a hajam, viszont hajhosszra tökéletes. Mikor a gyógyszertárban vettem, akkor a gyógyszerész is kérdezte, hogy a hajamra veszem-e, hogy nagy kiszerelést kértem. Ő is mondta, hogy nagyon jó hajpakolásként és hogy többen viszik épp ezért.

Mellesleg a szemöldökömet is rendbe tudtam végre tenni vele, mert hónapokon keresztül volt benne egy lyuk egy szerencsétlen próbálkozásom által, viszont pár hét kenegetéssel sikerült visszanövesztenem.

2013. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért, mit tartalmaz?
2013. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, nőhet tőle a haj, ez egyénfüggő, kinél jobban, kinél kevésbé. Egészen biztos tehát, hogy jó hajnövesztőként.
2013. aug. 2. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!