Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Intim szőrtelenítést,...

Férfiak! Intim szőrtelenítést, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Én borotválni szoktam,de utána bazira viszket.

Hiába kenem be nivea borotválkozás utáni krémmel,úgy kiszárad utána a zacsim,hogy csak na!

Olvastam több helyen,hogy a sima borotválás ott alul káros az egészségre.

Ez igaz lehet?

Az a baj,ha nem borotválom le bizonyos időközönként az intim részeket,akkor nagyon elburjánzik a szőr,és nem szé a dolog.

Tanácsot szeretnék kani ti hogyan oldjátok meg a témát?

Géppel esetleg lehet?Hajnyíróval vagy gépi borotválással?


2013. aug. 4. 11:42
 1/2 anonim válasza:
nekem bejött a gépi borotva, nem fáj-viszket tőle, és nem is pirosodik ki.
2013. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én az arcomat pajesznyíróval borotválom, azzal megmarad olyan 1-2 mm szőr, de nem pattogok ki egyáltalán...ugyanezt lent még eddig nem sikerült, 1x próbáltam, de kipattogott...lent egyszerű borotvával szőr növekedés irányában óvatosan leszedem és jó...


-néha a legegyszerűbb dologok a legjobbak...volt már rezgő gilette-s eldobható/cserélhető fejes 5 pengés borotvám,...lószar...az egyszerű wilkinson sokkal jobb:

[link]

2013. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!