Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a benőtt szőrszá...

Mit csináljak a benőtt szőrszálakkal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 13 éves korom óta epilátort használok a lábamon és a hónaljamon is, de a hónaljamon egyre több benőtt szőrszál van, egy idő után kijjebb emelkednek és ki tudom húzni, de van amikor csak hetekkel utána sikerül kiszedni. Mit csináljak hogy ne nőljenek be és hogy szedjem ki, ha benőtt?

2013. aug. 7. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én bőröm is hajlamos erre, hogy a szőrszálak epilálás, gyantázás után sajnos befelé nőnek.....én azt a megoldás találtam magamnak, hogy heti 2-3 alkalommal rendszeresen fürdősóval átdörzsölöm a testem. Testem, tehát nem csak a szőrtelenített területeket. De ez nekem bevált nagyon. Azóta nincs benőtt szőrszál.
2013. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Így van a bőrradír sokat segít.
2013. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
húzd az ellenkező irányba mint eddig csináltad legalábbis borotvávál igy kell.
2013. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!