Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a sampon szilikonos?

Ez a sampon szilikonos?

Figyelt kérdés

[link]


hallottam már a szilikonmentes samponok jotekony hatasarol...es honnan tudom h melyik szilikonmentes?


2013. aug. 8. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
kremmania.hu itt a legtöbb termék összetevője fent van és meg is tudod nézni mennyire káros, várj megkeresem neked
2013. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van, megtaláltam neked és láthatod az összetevőket. Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3. összetevője Dimethicone (sűrűbb állagú szilikon féle).
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez szilikonos, amelyik nem az arra rá van írva pl a syoss-nak van szilikonmentes samponja.
2013. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

ezek szerint elég káros..:/

2013. aug. 8. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Ebben van szilikon, de nem azért, hanem más miatt nagyon rossz sampon, nekem agyonszárította a hajam, olyan lett, mint a szénaboglya.

2. Néha a szilikonmentes samponokba is raknak proteineket, amik ugyanúgy viselkednek, mint a szilikon.

3. A most mindenki mindenféle komolyabb utánajárás nélkül terjeszti a nagy "okosságokat", hogy a szilikon káros, pedig egyáltalán nem igaz. Megvédi a hajat a károsodástól. Samponokban annyi negatív hatása lehet, hogy gyorsabban zsírosodhat tőle a haj, de ez sem mindig igaz.

2013. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!