Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám otthon levágni...

Hogyan tudnám otthon levágni a hajam?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn járok fodrászhoz és ezt szeretném kikerülni.... nézegettem a hajvágógépeket, de mindegyik nagyon rövidre vág csak. nekem olyan kellene ami 3-4 centit meghagyna :D Egyáltalán lehetséges, hogy magamnak vágjam? Van ebben valakinek tapasztalata?Persze jól is akarok kinézni, az is fontos ! :D 19/F

2013. aug. 15. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen gépeket nézel, de a legtöbbel lehet legalább 4 centisre vágni. lassan két éve magamnak vágom, és meg is szokták dicsérni a hajam, szóval nem is olyan szarul szerintem:D amúgy rohadt egyszerű levágni. szépen fésűvel elválasztod mondjuk oldalt, olyan fazonba ahogy akarod, és az elválasztás mentén levágod. kész. :D lehet cifrázni is, hamar bele lehet jönni:D a tipikus páwa hajakat pl nagyon egyszerű megcsinálni. ha olyat szeretnél, vegyél egy gépet nyugodtan, és ess neki:D
2013. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat most már én is találtam olyat ami 42mm-t meghagy...

ez jó lehet kiindulásnak ?

[link]

oldalt rövidebbre vágjam ?

Te hogy csinálod ? hol kezded és kb mennyi idő ?

2013. aug. 16. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
honnan tudjam milyenre vágjad? én tudjam milyen hajat akarsz? jól akarsz kinézni, vágd úgy, hogy jól nézz ki. én sokat szarozok vele, legalább 45 perc, de inkább 1 óra. és oldalt meg hátul kezdem.
2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!