Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nálatok mit szólnak otthon,...

Nálatok mit szólnak otthon, amikor házi hajpakolást csináltok valami ehetőből?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem vagyunk anyagilag túl jó helyzetben, nagyon meg kell néznünk, hogy mire költünk. Viszont szeretném kipróbálni a mézet a hajamra, csak félek a reakcióktól, hogy minek kenem a drága ételt a hajamra, meg úgy egyáltalán ételt hajra... Nálatok nem morognak, vagy mit szólnak hozzá otthon?

2013. aug. 23. 23:08
 1/5 A kérdező kommentje:
és azt még elfelejtettem, hogy a másik meg a tejföl, amire kíváncsi lennék, de itthon tuti furcsállnák
2013. aug. 23. 23:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

anya: mit csinálsz?

én: tojásos pakolást a hajamra.

anya: a tojás már 35 forint

én: a hajam simán megér 35 forintot

anya: rakjad ráfelé...kb..nem hiszem, hogy szólnának ha rákennél egy kis mézet a hajadra...de nem kell a fél üveget ráönteni:D

2013. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem szólnak érte semmit,de mi nem vagyunk anyagilag rossz helyzetben,a multkor olyat csináltam hogy egy tojássárgája+egy kanál olivaolaj,ez a töredezett végekre jó,és nem is olyan nagy mennyiség ami már pazarlás lenne
2013. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kifejezetten váltak be a házi pakolások, a méz sem.

Egyet még kipróbálok, éppen a hajamon van. Olívaolajat melegítettem meg, beledörzsöltem a hajamba, rámelegítettem hajszárítóval és celofánt tettem rá. A végén majd samponnal és balzsammal mosom meg.


A legjobb az, ha a saját spórolt pénzedből veszel ilyesmit, de ha nagyon zavarnak, csináld olyankor, amikor egyedül vagy otthon (esetleg mikor már lefeküdtek). Keverd ki, és zárkózz be vele a fürdőbe. :)

2013. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számon tartják, hány ml méz van és mennyi tojás?

Figyelik, mit viszel ki a fürdőbe?

1-2 kanál méz elég, kb. a teámba szoktam annyit tenni, mint a hajamra, ekkora mennyiség még nem vág földhöz senkit.

Tejfölből sem kell sok, csinálsz valami tejfölös kaját, félreteszel belőle pár kanállal egy kistányérba/dobozba, majd amikor mész hajat mosni, viszed magaddal.

2013. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!