Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szőke haj festése...

Sötét szőke haj festése itthon, világosabb szőkére?

Figyelt kérdés

Sötét szőke "féle" színű most a hajam,(barnával próbálkoztam egy ideig, de mindig ledobja, csúnyán fakul, így visszafesteném szőkére. Ez menne otthon?? Elérem a kívánt színt? Nem leszek vörös? :) Ha nem muszáj nem mennék fodrászhoz...ismétlem, ha NEM muszáj :D

ilyesmi most a hajam: [link] (talán egy leheletnyit világosabb)

és ilyenre szeretném:

[link]


Köszi előre is a segítséget!



2013. szept. 1. 13:37
 1/4 A kérdező kommentje:
a 2. képet elszúrtam :) ennél világosabbra szeretném kicsit.
2013. szept. 1. 13:40
 2/4 anonim válasza:
Hát ha van elég tapasztalatod akkor otthon is csinálhatod:)de szerintem egy fodrász tuti megcsinálja úgy h nem leszel vörös:)viszont ha otthon csinálod feltéve ha egyedül arra is fel kell készulnod h nem kapod meg a kivant szint...de mint mondtam ha elég tapasztalatod van akkor sikerulhet:) sok szerencsét!:)
2013. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lőrinczyné Lukács Or válasza:

Szia! Több dologra hívnám fel a figyelmed, mielőtt hozzáfogsz a szőkítéshez.

Azt írod, hogy kifakul a hajad színe, ebből gondolom, hogy száraz, roncsolt lehet a haj hossza-,vége. Ez csak úgy fog javulni, ha jó minőségű hajápolóval, samponnal kezeled folyamatosan, vagy vágatsz egy kicsit belőle. A szőkítés ugyanis tovább fog rontani a hajad állapotán.

Ha vékony szálú a hajad, van rá esély, hogy egy extra világos natúr-, vagy hamvas szőke festék kivilágosítja, amitől elvileg nem lesz vöröses, de ha normál, vagy vastag szálú, akkor nem hiszem.

Elvileg festéket, festék nem világosít, hanem először ki kell szőkíteni a hajat, majd a kívánt árnyalatra és színmélységre kell megszínezni.

Ezen kívül azt is átgondolnám a helyedben, hogy jön az ősz, egyre világosabb az arcbőr, a szőke hajjal nehogy sápadtnak tűnj.


Remélem segítettem!

2013. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen eléggé száraz a hajam, kezelem is, tudom, hogy a szőkítés csak tovább ront az állapotán, de így is nagyon csúnya, hogy a teteje "barnás" lent pedig szőkül..ezért szeretném 1 színűre az egészet azt kész. Régen sokat festettem otthon a hajam, de csak a tövét, azt nem igazán tudtam elszúrni, de olyat, hogy barnásról fessem vissza szőkére az egészet, azt még nem. (Anyumnál sikerült) :D De lehet, hogy akkor marad a fodrász inkább! :) köszönöm a segítségeteket!
2013. szept. 2. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!