Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni AHA savas...

Hol lehet kapni AHA savas krémet? Gyógyszertárban lehet, vagy valamilyen üzletben Budapesten?

Figyelt kérdés
Vagy csak rendelni lehet? Ha igen, hol? Köszi
2013. szept. 2. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én erről az oldalról szoktam rendelni, nagyon szeretem, már nem is tudok nélküle létezni, megoldotta a zsíros, pattanásos bőrproblémámat.


[link]


A gyógyszertárban is lehet kapni,Isis Pharma Glyco-A krém a neve.

2013. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet neostrata cuccokat is kapni, az isis pharma pedig a herbaházban is van. A biodermának is van egy glikolsavas széruma (sebium serum), ezt is lehet gyógyszertárban kapni. Rendelni lehet suiskint (bbkrem.hu), anacondát, paula's choice-ot, stb. Kozmetikusnál belnaturt is lehet venni.
2013. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 3. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem,hogy ha most elkezdem használni, akkor meddig fényérzékeny a bőr? Vagy ha kenem 50-es faktorral az jó? A gyógyszertárban azt mondták,hogy most ne használjam,de ha kenem napvédővel,akkor lehet?
2013. szept. 3. 19:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát egyszeri használat után meddig fényérzékeny?
2013. szept. 3. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, ha kened rendszeresen az 50 faktorossal, akkor nem lesz semmi baj:)
2013. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!