Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok véleménye érdekelne....

Fodrászok véleménye érdekelne. Milyen eszközök a jók?

Figyelt kérdés

Most kellene meg vennem az eszközeimet.Ollók,fésűk,babafej.

Nos az a gondom hogy mindenki mást mond!

Valaki azt mondja hogy szőke babafejet vegyek,mert azon könnyű megcsinálni a Marcell-t.Van aki szerint barnát,mert a szőkének hullik a haja.

Van aki a Jaguár ollókat javasolja,van aki a Matadort vagy a Kiepe-t.

Most akkor ?? Nem olcsó dolgokról van szó,szóval nem szeretném rövid időn belül lecserélni őket.

Segítsetek kérlek!



2013. szept. 6. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A Jaguár ollókat nem javaslom, nem olyan jók. Nekem volt több is, és elég gyorsan tönkre ment a kisujj tartójuk, a fésűik viszont nagyon jó minőségűek. Ollóban inkább a Matadort ajánlom. Babafejből ne vegyél szőkét, mert rossz minőségű a haj, könnyen törik és hullik. A barna lenne a legjobb.
2013. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a barnán mennyire nehéz a Marcell?
2013. szept. 6. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Babafej nálunk a sulié volt és mind barna, így nincs összehasonlítási alapom...

Olló a suli alatt Solingen volt, de már vettem egy Jaguárt. Nekem speciel semmi bajom vele. Én azt mondom, érdemes kivárni, amíg megtapasztalod,hogy milyen fajta esik kézre,, meg hogy milyen legyen a mérete: az oktatómnak pici pengéjű volt, de én jobb szeretem a hosszabbat. (persze ha lehetőség van rá, érdemes többfélét venni, és nem arra gondolok,hogy ritkító és társai).

2013. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a jaguar ollókkal semmi bajom. Babafejből én is a barna hajút ajánlom, nem volt gondom a Marcellel. Fésűből a Termixet ajánlom.
2013. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Babafejem már meg van,barna :)

a fésűim Jaguárok lesznek.

Az ollókon vacilálok :/

2013. szept. 20. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy szaküzletbe, ott tapogasd meg az ollókat. A pénztárcád úgyis behatárolja a lehetőségeidet. Én azt tanácsolom, hogy ne vegyél drágát addig, amíg nem jössz rá a gyakorlat során, mi válik be neked igazán.

Pl. a fésű egy tök egyszerű dolog, nekem mégis megvan az a fajta, amit szeretek használni. Hiába vettem régebben többet egy jónak mondott fajtából, nekem nem jött be, így állnak a fiókban. :)

2013. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!