Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajépítés 4 lépésben: mivel...

Dórea kérdése:

Hajépítés 4 lépésben: mivel kulfoldon elek, magamnak szeretnem csinalni, mivel havonta ajanlott elvegezni es ilyen gyakran nem jovok haza. Hogy kell hasznalni az alabbi termeket?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a termeket talaltam: Joico K-pak Professional 4 Step Hair Repair System 300ml Mit gondoltok, van-e ez olyan jo, mint amit a fodraszok hasznalnak, ill. mit ajanlotok, ha ez nem jo?



#hajszerkezet #JOICO #Hajépítés 4 lépésben
2013. szept. 6. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nemtudom megvetted-e/megcsináltad-e azóta? De épp tegnap voltam a fodrászomnál és láttam ezeket a termékeket,meg is akadt a szemem rajtuk ígyhát megkérdeztem mi ez.Neki ilyen nagy kiszerelésű pumpás volt,pontos nevét nem láttam,de azt mondta festett hajra való újraépítő,ami visszapótolja a festés során elvesztett azt hiszem aminosavakat vagy ásványi anyagokat (?) és 4.000Ft-ért csinál egy ilyet.Tehát biztosan olyan jó ez a Joico,mit amilyet egy jó fodrász is használ,hogy a kérdésed erre a részére pontos választ adjak.Tapasztalatom még nincs.Neked remélem lesz.:)
2014. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!