Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párás levegőjű helyre költözte...

Párás levegőjű helyre költöztem, mit csináljak a hajammal? (Göndör, pára hatására pedig szöszös. )

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem egy másik országba, ahol elég páradús a levegő. Göndör hajam van, így elég zavaró, hogy kimegyek az utcára és rögtön felpuffad..ez még hagyján, de a frumfrum is mindig 'bebogyorodik', hiába vasalom ki naponta vagy háromszor.

A kérdésem az, hogy mit vegyek rá, amitől normálisan fog állni a hajam? Mármint létezik ilyen szer egyáltalán?



2013. szept. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen hajam van, és már a reggeli ködtől is förtelem... A fodrászom ajánlott egy termékcsaládot. Marha drága, de nála kimérősen, emberi árban meg lehet venni. A márka: Alfaparf Semi di Lino Diamond. A sampont, a balzsamot és a "kondicionálót" (EXTRAORDINARY ALL-IN 1 FLUID) használom. Rugalmas tőle a hajam, nem csomósodik, nem száll (na jó egy kicsit, a mosás napján, de másnapra klassz). A kondicionáló ellensúlyozza a páratartalmat és kontrollálja a göndörséget. És nagyon, de nagyon könnyű fésülni a hajamat. Valamint a fodrászom tanácsára leszoktam a hajszárításról. Ráteszem a törölközőt, fél óra múlva kicserélem másikra, aztán vagy elalszom úgy, vagy finoman áttörlöm még eggyel és levegőn hagyom megszáradni. Így nem áll égnek, nem lesz olyan "Somás" a hajam. Annyira megtetszett, hogy már nem is vasalom. A sampont el kell keverni vízzel, nagyon klasszul habzik. A balzsamból csak egy kávéskanálnyi kell az egész hajra! Nem lesz tőle zsíros, csak szép, rugalmas. Törölközőszáraz hajra teszem a "kondicionálót", nekem hátközépig érő hajam van, arra 3 pipányit szoktam tenni. Ha két hajmosás közt úgy érzem, hogy száraz, teszek rá még egy kicsit, és megint puha.
2013. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, a balzsam valójában nem balzsam, hanem maszk:

[link]


Ez a sampon: [link]


Ez pedig a Fluid: [link]

2013. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is mondta a fodrászom, hogy ha mindenképp szárítani kell, akkor ne forró levegőt használjak, csak langyosat és tartsam távol a hajszárítót a hajamtól.
2013. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2013. szept. 29. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!