Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Ti milyen...

Hosszú hajúak! Ti milyen frizurát szoktatok magatoknak készíteni?

Figyelt kérdés

Fenékig érő hajam van, általában vagy kibontva, vagy lófarokban, vagy befonva hordom. Fonni többféleképp is szoktam, de már unom. Feltűzni nem igazán szoktam, mert ennyi hajat nem tudom, hogy kell. Sima kis gombóc kontyot tudok csinálni, de az meg nem tetszik. Francia konty meg ilyesmi esélytelen, nem tudom hova tenni a hajamat... Amíg rövidebb volt, ment, de nem jöttem rá, hogy most hogy kéne. Ötleteket várnék képekkel, videókkal illusztrálva. Köszönöm!


Esetleg, ha valaki tud olyan könyvet, amiben lépésről-lépésre mutatnak be egy-egy tűzött hajat hosszú hajból, azt is megköszönném!


2013. szept. 25. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most megyek, és veszek néhány hajtűt. :D Nagyon klasszak a videók!
2013. szept. 25. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

én nála szoktam elidőzni, mert szép, ápolt, igényes, kreatív és minőségi videókat tesz föl.. egyedül ami a bajom, hogy nekem a hangja nem illik a fejéhez :D (van egy ilyen heppem, hogy néha idegesít az emberhez társuló hang)

nade.. szerintem kukkants be hozzá

http://www.youtube.com/user/FoxyLocksExtensions

2013. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!