Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradírt és tonikot reggel...

Arcradírt és tonikot reggel vagy este érdemesebb használni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Arcradírt este, mivel a nap közben a levegőben lévő szutyok tömíti el a pórusaidat.Tonikot azt reggel is használhatsz hogy kicsit letisztítsd és felfrissítsd a bőröd.:)
2013. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én este szoktam, mert ha kicsit jobban megdörzsölöm a fejem akkor kipirosodik :)

és egyébként is a végén hidratálsz, szerintem tök szép lesz másnapra az arc ha egy éjszakát pihen...de ez saját vélemény! :)

2013. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 27. 21:13
 4/16 anonim ***** válasza:
Reggel és este. Arcmosás, tonizálás, hidratálás.
2013. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Arcradírt zuhanyzáskor,mert a meleg kitágítja a pórusokat és a szennyeződés leoldódik.
2013. szept. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 28. 11:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Arcradírt nem kell minden nap használni, elég heti 1-2-szer. Arclemosót használj, majd tonikot, hogy összehúzd a kitágult pórusokat. Végül arckrémet (este éjszakait, reggel nappalit-estére is használhatsz nappalit, csak fordítva ne, mert az éjszakai arckrémben nincs fényvédő faktor, ami fontos). Én reggel és este is szoktam arcot mosni, egyrészt, mert nálam indokolt, másrészt estére koszos lesz, reggel meg felfrissít. De ha csak egyszer akarsz, akkor inkább este, mert éjjel kevésbé lesz szennyezett, nappal nagyon.
2013. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
milyen arclemosót? nekem csak arcradír, meg pórusösszehúzó tonikom van és úgy szoktam utána a krémet.
2013. okt. 2. 17:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Az már Tőled függ. Van hab, és sima gél állagú is. Én én gyógynövényest használok, ami 100%-ig természetes, de ha ezt nem akarsz, akkor biztosan találsz Neked megfelelőt. Nem feltétéenül kell nagy márkát venni, egyszer használtam Lidl-ben kaphatót (kb.400 ft az ára), volt olyan jó, mint a márkásak, sőt. A radírt semmiképp se használd naponta, viszont a tisztítás fontos. A tonik önmagában nem tisztít.
2013. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Néha hülyén fordítanak, és a sima arclemosóra is azt írják, hogy bőrradír.


Mi van ráírva? Mindennapos használatra, vagy heti 2-3-szor használd?

2013. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!