Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem palette deluxe ultra...

Vettem palette deluxe ultra intenzív szőkítőt. Ahol barnás volt a hajam, sárgás lett. Szerintetek, ha veszek sarki hamvasszőkét vagy olyat, ami fehéresebb, mikor festhetem rá?

Figyelt kérdés
nem akarom,hogy besárguljon jobban vagy bekéküljön. Hamvas szerű hajat szeretnék,ez meg így nagyon nem tetszik. Mikor festhetem mihamarabb át a hajam úgy,hogy azért ne is roncsolja nagyon?
2013. okt. 15. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor fested roncsolni fogja..Szerintem egy két napot várj vele. N
2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fodrászok is úgy csinálják, hogy először előkészítik a hajat (pl. szőkítőporral a megfelelő színmélységre hozzák a hajat), és utána festik rá a megfelelő árnyalatot. Ez persze már nem erős oxidálóval történik!

Ha még sárga a hajad, tutira nem fog bekékülni, viszont ha a bolti festékben legalább 9-es oxi van, akkor tényleg károsodhat. Persze ez nem törvényszerű, a haj állapotától függ.

2013. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!