Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A túlzott energiaital fogyaszt...

A túlzott energiaital fogyasztás lehet az okozója a folyamatos miteszerek-pattanások feltünésének?

Figyelt kérdés
Minden reggel megiszok legalább 1db negyed literes energiaitalt. De az még a szerényebb eset. Volt olyan nap is, amikor 5db Monstert ittam meg (5x0,5l). Most volt egy időszak, hogy igazából nem is volt rá szükségem, meg semmi ilyesmi, ezért egy pár napig nem ittam. És szinte teljesen kezdtek eltünni. Aztán egyik este elmentünk a haverokkal inni (péntek, előtte egész nap suli + korán keltem) és hát kelett egy kicsi, hogy bírjam reggelig. Megittam 2db 250ml-est. Másnap(osan) felkelve azt tapasztaltam, hogy visszatértek a pattanások. Ez alapján következtetek arra, hogy az energiaital okozhat túlzott hormontermelést. Jól gondolom? 16/F
2013. okt. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"az energiaital okozhat túlzott hormontermelést"


Egek! Micsoda következtetés!

Az meg se fordul a fejedben, hogy tele van méreggel (ahogy az alkohol is az a szervezet számára) és ez a "mocsok" jön ki az arcodon?


Plusz ennyi energiaitallal hamarosan a kórházban kötsz ki.

Megöli a szívedet, májadat, vesédet.

2013. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiam... cukorral, foszforsavval, mesterséges édesítővel, meg minden egyéb, laborban előállított szeméttel tömöd a szervezetedet napi szinten (mert gondolom az energiaital mellé csakcsak lemegy a csoki, vagy a zacskó chips, vagy a kóla, vagy a bundsákenyér, vagy a pizza, vagy a mekis kaja, ilyesmi), és csodálkozol azon, hogy a bőrödön meglátszik?

Azt mondják, amit eszel, azzá leszel. Ha csupa szart viszel be a szervezetedbe, ne várd el a testedtől, hogy rohadt jól nézzen ki, az csak a genetikában igazságtalanul szerencséseknek jár ki, nekik is csak max 25-30 éves korukig. Te nyilvánvalóan nem ilyen vagy.

Kétlem, hogy 16 évesen annyira fáradt lennél, hogy 1 liter energiaitalra lenne szükséged. Ha mégis, akkor talán az életviteleden kellene változtatni, és nem hülyeségekkel tömni magad agyatlanul.

Ajánlom a sportolást, a napi 7-8 óra alvást, a 10-11 órai fekvést, reggelire meg mondjuk egy jó erős fekete teát vagy kávét minimális cukorral, de leginkább valami egészségesebb fajtával.

2013. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,elvonja a vitaminokat,nyomelemeket és a szervezet tele lesz káros anyagokkal.
2013. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!