Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Hol van Budapesten jó férfi fodrász (at) aki nem drága? (2000-2600FT körül)?

20éves vagyok.

2013. okt. 25. 19:23  Privát üzenet  

A válaszok

Schlitt Ricsi

Schlitt hair szalon

2500ft ert csinalja az egyik legjobb nekem is o csinalja

Nagyon ugyes tehetseges

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. okt. 26. 15:12 Privát üzenet
stvn nevű felhasználó válasza:

1117 bercsényi u 22/a menj be hozzájuk, én nem budapestiként is nagyon szeretem őket, ha bp.-n járok mindig elmegyek hozzájuk. vagy: 1042 király u 27 ( a rózsa u felé nyíló sárga bejáratú üzlet, belépve balra a ffi részleg.

# 2/2Időpont 2014. márc. 4. 00:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen márkájú és számú fodrászfestéktől / nem bolti dobozos! / lesz szép bézs illetve melegszőke a hajam,8 vagy 9-es színmélységben? Fodrász nekem drága, de magamnak szívesen...
Budapest VII kerület környékén hol van jó, megbízható, nem drága fodrász?
Pesten hajvágásra sok az 5200 Ft?
Az normális ha a fodrász ötezret kér egy szimpla tőfestésért?
Egy ilyen hajat kb mennyiért csinál meg egy fodrász? Színes tincs bemelírozása mennyire drága? Kép lent
Valami jó és nem tul drága fodrász Győr belvárosba?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!