Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek kell "sztárolni" az...

Minek kell "sztárolni" az arcápolókat meg az ehhez hasonló arcápolási termékeket?

Figyelt kérdés

Nem értem én sosem használtam kivéve szinezett hidratálót de azt is megbántam mert nagyon kihozta a pattanásaimat és mire rájöttem addigra többször is csúnya votl az arcom.Pár nap alatt kitisztult és csodaszép lett de tényleg semmit nem használok rá.Max víz.Mamám és anyum se hazsnált soha semmit pedig anyumnak nagyon száraz bőre volt és neki is szép bőre van,mamám 70 éves hát mit ne mondjak meg nem mondanátok róla hgy annyi ha látnátok max 50.re tippelnék és ő sem használt semmit !!!Meg eleve vannak az ilyen arcápolókba vegyi anyagok szerintem.. Mondjuk a tonikok ellen nem tiltakozom mert az az egyedüli ami szerintem hatékony mert a pattanások ellen és nagyon hasznos.


Ti hogy vagytok ezzel ? Ti nektek beváltak a krémek vagy épp ellenkezőleg csalódtatok benne ? Vagy van aki egyetért velem ?


2009. nov. 13. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt ami bevált..általában sz olcsóbb termékek...a házi módszerek nem igazán jöttek be nálam...
2009. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sz=az
2009. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

énis csak vizet hazsnálok, meg arcradírt. heti egyszer.

énmár mindent kipróbáltam kb, de mindentől csak mégrosszabb lett a bőröm.

alapozót sem hazsnálok már, mert a bőröm helyrejött amióta nemhasználok rá semmit, max korrektort szoktam ha elkaparok egy kis patit az arcomon.

néha vannak pattaánsaim, de azok mikroméretűek, menzesz előtt szokott, csak nekem hibám az h mindig elkaparom őket, ésakkor piroslesz. na ezekre szoktam korrektort kenni. éjszakára pedig körömvirágkrémet.

de semmi ilyen "menő kozmetikumot" nemhazsnálok

2009. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy szerencsétek van. Ém ha egy nap nem csinálom meg a szokásos rituálémat(sminklemosó,tonik,krém,és ha van mit leszárítani akkor pattaás leszárító gél) akkor mássnapra olyan pattanások vannak a homlokon hogy csak na!

Persze volt már ami lószärt sem ért....Ez bőrtipus függő.

2009. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyásztól kapott vált be amúgy a tonic nem hasznos egyenesen pocsék mert annyi alkohol van benne hogy megindítsa a faggyútermelést a bőrben de a baktériumokat nem pusztítja el...
2009. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!