Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 eves gimnazista lanyok ti...

13 eves gimnazista lanyok ti hogyan szoktatok hordani a suliban a hajatokat es mennyit sminkeltek? Milyen ruhaban jartok? Hogyan tanultok?

Figyelt kérdés

Itt gondolok 6vagy8 osztalyos gimire

es bocsi h ekezeteket lehagytam csak angol klavim van:))



2013. nov. 9. 09:24
 1/6 anonim válasza:
En ugyan 15 eves lany vagyok, de 13 evesen vgy lofarokba vagy leengedve hordtam a hajam, szememet csak kiszempillaspiraloztam es ennyi
2013. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is 15 vagyok, és én nagyon sokat hordtam a hajam kontyban.:) Nagyon kényelmes megoldás szerintem. De akár kiengedve is hordhatod, attól függ nem zavar-e. És én sminkelni egyáltalán nem sminkeltem, és most sem sminkeltem.Sokkal egészségesebb az arcodnak is, ha nem kensz rá mindenfélét, meg a legtöbb fiú is jobban szereti azokat a lányokat, aki nem sminkeli magát, mert az olyan eredeti, természetes.:)
2013. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
még az előző vagyok.. a tanulást illetően, pedig szerintem megéri sok időt tölteni vele,mert a jövőben sokkal könnyebb lesz minden ha rendesen tanulsz. Én 13 évesen szinte semmit nem tanultam, és megbántam..mert csak most jöttem rá hogy mennyire fontos..:s
2013. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En szerencsere jeles tanulo vagyok gimiben csak 1 4-esem van

Sminkelni meg csak a szempillaspiral es szajfenyt szoktam hasznalni

Csak olvasgattam kerderdeseket es abban irtak hogy kb.90koromlakkjuk van meg hogy mennyit sminkelnek

de igy megnyugodtam

2013. nov. 9. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

én két tannyelvű gimiben 6 db 4-esem lett, a 16 tantárgyból, oklevelet is kaptam :)

szempillaspirált néha szemcerkát használok/használtam, és a hajam mindig kiengedve volt, mert hullámos és összekötve nagyon hülyén néz ki, de vasalni is szoktam :)

2013. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 15 vagyok, de leírom, hogy 13 éves koromban mi volt a helyzet. A hajamat mindig kibontva hrdtam, szerintem sokkal szebb. Csak tesi órán volt összegumizva. Minimális alapozót használtam(szép bőröm volt/van) és szempillaspirált. A csőgatya+tornacsuka kombináció nálam alap(volt)+egy pulcsi, nem vittem túlzásba a dolgokat. :)

Egész jó tanuló voltam, hatodikig kitűnő, hetedik-nyolcadikban 4-5ös. :)

2013. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!