Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire rossz módszer, hogy...

Ennyire rossz módszer, hogy kiakadt a fodrász (tanuló) ismerősöm?

Figyelt kérdés
nem járok fodrászhoz, mert fölöslegesnek tartom ha már le tudom vágni a hajam magamnak. Van egy ismerősöm aki még csak tanul, de fodrász lesz és mikor mondtam, hogy borotvával szoktam ritkítani a hajam totál kibukott...ez ennyire sz*r módszer? mert nekem igazából bevált és a töredezett hajszálaim is szépek lettek a legutóbbi után.
2013. nov. 10. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg furcsa módszer,bár nem akadnék ki te hajad :D Egy jó minőségű ritkító ollót,illetve tapper ollót már 10-es környékén lehet kapni,és elég egyszer megvenni.
2013. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van. A borotva az egyik legrosszabb módszer erre. Hosszútávon nagyon csúnyán elvékonyítja a hajad. Tényleg érdemesebb beszerezned egy jó ollót, ha már magadnak szeretnéd csinálni.
2013. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindenképp be akarok szerezni egyet, ez csak átmeneti módszer, csak már nagyon csúnya volt és nem bírtam kivárni míg összegyűjtök egy jobb minőségűre, amit egy fodrász boltba be lehet szerezni, még csak 3x vagy 4x csináltam így, szóval eddig nem volt para, de most hogy így mondjátok minél hamarabb beszerzek egyet :)
2013. nov. 10. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem értek a hajvágáshoz, de belegondolni is rossz, h amikor a borotvát végighúzod a hajadon, az "lehántja" a felszínét egy darabon! Ennél még a papírvágó olló is jobb!
2013. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond vele, hogy nem egyenesen vágja el a hajszálat, mint az olló, hanem ferdén. Így sokkal nagyobb felületen sérül a hajvég, amitől hamarabb fog törni. A borotvával gyakorlatilag lehámozod a hajszál külső rétegét.
2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!