Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a mézemulziós szőrtelení...

Mi az a mézemulziós szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy újfajta szőrtelenítési módszer, amely

tökéletes, irritáció mentes eltávolítása a szőrnek a lehető legkíméletesebb módon.

A szőr sokkal később és sokkal gyengébben nő vissza, mint az eddig már ismert gyantázási módok után, és szinte fájdalommentes.

Fontos még, hogy az ára alig, vagy egyáltalán nem különbözik a hagyományos módszer árától.


Több információ:

[link]

2008. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném az amúgy pontos előttem válaszolónak írásához, hogy még a legkisebb szőrszálakat is könnyen eltávolítja.
2008. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezt saját részre én nem tudom megvenni? Mert rákérdeztem a kozmetikusomra, és ő azt mondta, ilyennel nem foglalkozik. :(
2008. júl. 10. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nincs kereskedelmi forgalomban, és nem is lesz, csak tanfolyam elvégzése után lehet használni kozmetikusoknak, és csak vásárlói kártyával lehet nekik hozzájutni!
2008. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mézemulziós/cukorpasztás szőrtelenítés évszázadok óta létezik Egyiptomban, Görögországban, stb. Hieroglifákon is megtalálható.

Kozmetikus vagyok, de nem tudok egyetérteni azzal a kommenttel, hogy csak kozmetikusok használhatják. Ez nem igaz. Az igaz, hogy van hazánkban egy élelmes cég, aki az ősi recept alapján a gyanta gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti haszonra pluszban tesznek szert azzal, hogy tanfolyamhoz kötik a gyanta megvásárlását. Így erősen emlékeztet ez a sötét középkorra. Otthon, magadnak is el tudod készíteni a masszát, fillérekbe kerül. A használatát nehezebb megtanulni, de az internet korában ez sem lehetetlen:)

2009. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!