Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosási/ápolási rutinok?

Hajmosási/ápolási rutinok?

Figyelt kérdés
hányszor mossátok a hajatokat? ezt úgy értem hogy mikor nekiálltok mosni, egyszer vagy kétszer? balzsamot vagy pakolást tesztek rá? ezeket hányszor egy héten?
2013. nov. 17. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kéthetente, WU 2 samponnal,kétszer és ecettel öblítem le. Semmi egyéb vacakot nem teszek rá. Szép fényes, nem zsíros, nem korpás, és nem töredezik a vége.
2013. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ez az ecettel öblítés hogy működik? mert nekem hajmosás után másnapra zsíros a hajam. és ezt megszeretném vaéahogy előzni
2013. nov. 17. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két naponta szoktam mosni és akkor kétszer átmosom. Hajmosás előtt pedig be szoktam kenni testápolóval, hogy ne töredezzen annyira. Hétvégente pedig néha használok balzsamot:D
2013. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Négy naponta szoktam hajat mosni (melegben gyakrabban). Samponnal egyszer szoktam átmosni, utána teszek rá balzsamot (ami mindig ugyanolyan fajta, mint a sampon). Pár percig állni hagyom a hajamon, és ha kiöblítettem, teszek rá pakolást is. Ezt kicsivel hosszabb ideig hagyom rajta. Én használok kiöblítést nem igénylő hajápolókat is. Ezek közül elsőnek hajolajat teszek a hajamra, aztán hajvégápolót, végül fújok rá spray balzsamot is, mert attól sokkal könnyebben tudom kifésülni.

Minden második hajmosás előtt használok kókuszolajat is. Ezt mosás előtt olyan 2-4 óráig hagyom hatni. Ha kókuszolajat is használtam, akkor viszont a hajolajat ki szoktam hagyni a sorból.

Elég hosszú folyamat, de a hajam imádja.

2013. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hetente kétszer mosok hajat.(csütörtök-vasárnap)Akkor is kétszer mosom meg a hajam,ha rövid,(gyakran kétféle samponnal)aztán teszek rá balzsamot amit kb tíz percig hagyok rajta,hogy rendesen tudja hidratálni.Nem szoktam megszárítani,csak törölközővel átdörgölni.Ha sietek akkor hajkiegyenesítő amit nem kell kimosni,hab,hővédős hajvégápoló és akkor szárítom.

Vasárnap szoktam ricinusolajos pakolást rátenni néhány órára.Egy kis rutin kell benne és akkor már gyorsan megy,nekem megérte mert kimondottan jól érzi magát a hajam,pedig vasalom is. :)

2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!