Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam jol a...

Hogyan használjam jol a hajvasalóm?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris, ha nem akarod, hogy a hajad a vasalástól szanaszét töredezzen, használj hajvédő (direkt hajvasaláshoz való) spray-t (pl. Schwarzkopf got2b Sraight on hajkisimító spray)Miután a hajvédővel átfésülted a hajadat, a hajvasalóval menj át rajta tincsenként. Vigyázz, hogy ne hagyd egy területen a vasalót sokáig, mert megéghet a hajad. Ezen kívül nincs más tudnivaló, esetleg az, hogy ne vasald túl sokszor a hajad mert az is károsítja.
2008. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké,közi!

direkt olyat vettem amit lehet vizes hajon is használni(remington)

iylenkor én glisskur hajáploval fujom be a hajam kifésülöm,várok és utána vasalok.

de akkor nem megy szét a hajam h vizesen csinálomugye?

mert ilyen gözölös...stb...

2008. júl. 10. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizesen sokkal jobban roncsolja a hajat a vasaló,mintha szárazon csinálnád!! Csakis száraz és befújt hajra használd!
2008. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene a vizes hajat ezzel tönkretenni. A fodrászom is mindig megszárítja először és csak utána vasal. A hajad érdekében sánj rá több isdőt és szárazon vasalj! Nekem is Remington van, bevált.
2008. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)igen nekem is uhy tünt,és egyzserübb is a száraz hajon:)
2008. júl. 13. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

esetleg ha megirnad nekem lecci . Remington kozul melyik fajtat valasztottad pontosan?

koszonom

2008. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remington S-3003 a fodrászom is ezt használja.
2009. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!