Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszúságunak számít a...

Milyen hosszúságunak számít a hajam?

Figyelt kérdés

Kb mellemig ér talán nagyon kicsit feljebb..ez milyen hosszú ak számít? félhosszu vagy hosszú?

illetve még 1 kérdésem lenne...nekem erdetileg göndör hajam volt. rövid és nagyon durván szétállt...2 éve tartos hajegyenesítést használok, de most akarom abbanagyni...ha abbahagyom és lenő a hajam, akkor ilyen hosszuságu hajnál ugye nem lesz már annyira göndőr már?? :)



2013. nov. 29. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenki mást fog neked mondani hiszen nincs kőbe vésett szabály erre, emberfüggő. Egy fodrász ha a szolgáltatása árát számolná fel neked biztos a hosszúba tenne, persze azért mert szeretnek minél többet kapni. :) Szerintem meg félhosszú, mert az én személyes véleményem, hogy mellet befedőtől lesz hosszú egy haj, de mint mondtam itt sokféle választ kaphatsz erre. :)
2013. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt már hosszúnak mondják.
2013. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!