Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb ránctalanító...

Melyik a legjobb ránctalanító krém 50 év feletti nőnek?

Figyelt kérdés
Maximum 3000 Ft-ig.

2013. dec. 1. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

nincs ilyen. legy buszke a korodra.


Ami krem piacon van, az mind csak amitas, es attol latsz csak javulast, mert magad is hinni akarod, h csodara kepes.


Igyal sok folyadekot, sportolj, es elj boldogan

2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak lenne karácsonyra. Mindig ilyen krémet kér. Én tudom hogy nem használ, de ő minden évben ilyenkor egy darab ilyen krémet kap és egész évben nem is vesz másikat ezért adom neki ezt. De azért köszönöm.
2013. dec. 1. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Abban én sem hiszek, hogy a ráncok hipp-hopp eltűnnek, de ettől függetlenül használok krémet, mert anélkül rosszabb minőségű a bőröm. :)

A Loreal dolgai jók szoktak lenni, az illatuk is kellemes, van ez az age perfect - meg kell nézni, hol veszed, mert nagyon nagy különbségek vannak.

Avonos krémeket is szeretem, mert nagyon sok fajta van bőrtípustól, életkortól függően, na meg a pénztárcához is igazodnak.

2013. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnézem ezeket, hogy hol mennyi. :)
2013. dec. 3. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit késő, de hátha majd legközelebb jól jön:)

[link]

Én ezt vettem anyukámnak, 48 éves és megöregedett a bőre már, foltos illetve nagyon száraz is volt, és egyszerűen semmi nem működött rá. De ez csodákat művelt az eddigiekhez képest. Megvettem neki ezt és az éjszakait karácsonyra, darabja 2500 Ft volt a dm-ben, és nagyon szuper, a bőre nem feszül már, a foltok vagy eltűntek vagy elhalványodtak, az arca is kicsit kisimult, még a bőrszíne is szebb lett tőle. Úgy általánosságban jobb lett az összkép, fiatalosabb, simább, élettel telibbnek néz ki. Persze nem egy botoxkezelés, de arra jó, hogy ő jobban érzi magát tőle.

Ha anyukádnak nem olyan nagyon száraz a bőre, akkor van egy könnyebb változata is (asszem silk vagy ilyesmi van a nevében) ami nem olyan nehéz, mert ennek egészen vajszerű az állaga.

2014. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már megvettem karácsonyra neki egy Helia-D ajándékcsomagos krémet, és hál isten bevált.
2014. febr. 2. 10:02
 7/7 Szinte L válasza:
2021. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!