Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a ricinus olajat...

Hogy kell a ricinus olajat szempillára ill. hajra alkalmazni rendszeresen?

Figyelt kérdés

Mennyit szabad, mikor,meddig kell rajta hagyni, le kell mosni? ha igen,mivel?

(ha a hajat nem tudjátok,elég a szempilla is!! ha mindkettöt akkor légyszi mind a kettöét modjátok el!! köszi szépen:))


2013. dec. 2. 12:52
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Általában a szempillámra és körmömre használom. Szempillára este egy fültisztító pálcika segítségével felviszem, és csak reggel mosom le, addigra nagyrészt be is szívja a bőr, a szem alatti bőrt is táplálja így. Körömre szintén pálcikával viszem fel, kb 20 perc után lemosom. Hajra még nem használtam, én is kíváncsi vagyok a technikára.
2013. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Haj:a tövétől, a végéig bekened (kb annyival, hogy úgy tűnjön mintha zselé lenne rajta) rajta hagyod 6-8órán keresztül és kimosod a samponoddal. (Érdemes elalvás előtt bekenni és abban aludni.)

Szempilla: szintén rákened, de ne nagy mennyiséget, mert a szemedbe folyik! 2-3óra után lemosod.

2013. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a hajnak és a pilláknak vizes vagy száraz állapotában kell lennie mikor bekenem vele??
2013. dec. 2. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

szárazra tedd


nem baj, ha belefolyik a szemedbe, mert az árpát is szokták vele kezelni úgy, hogy belefolyatják a szembe. Kicsit homályosan fogsz tőle látni, de semmi nagyobb baj nem lesz tőle. Nekem is ezerszer ment már bele a szemembe :)

2013. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy neked is jó lesz,ha 6-8 órát fennthagyod,elég kevesebb idő is,mert ha sokat hagyod fennt,lehet hullani fog tőle a hajad . Nem attól lesz meg a jó hatása,ha minél tovább hagyod fennt. Én mostanában 1,5 , 2órákat hagyom fent a hajamon,ugyanúgy látom az eredményt . Nem kell túlzásba sem vinni a dolgokat,én csak hetente egyszer használom(amikor hajat mosok ) , plusz amikor nincs időm felkenni ,van 1-2 alkalom amikor kimarad...
2013. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!