Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam, de világosabbr...

Fekete a hajam, de világosabbra vágyom. Otthon vagy fodrásznál? ( folyt lent. )

Figyelt kérdés

Fekete a hajam ( illetve mivel már kezd kikopni a lenövés szőke, az alja pedig a kopás miatt barna)

de én sötétszőkét, vagy világosbarnát szeretnék.

Ha itthon rákenek egy nagyon világos szőkét, milyen árnyalatot kapok?

esetleg valami trükk a hajfesték "koptatására"?

hogy közeleg a karácsony fodrászra nemigazán szeretnék költeni...

nagyon fontos lene előre is köszönöm.

15/L


2009. nov. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hát világosítani a hajadon csak fodrász segítségével tudsz, mert előtte le kell szivatni, hogy befogja a festék.
2009. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehohy hozzákezdj otthon, mert elképesztő eredményt kaphatsz. Ez egy kifejezetten fodrászt igénylő munka. Bizd rá!
2009. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem úszod meg a fodrászt, és a szivatást sem.

Ha rákened a szőke festéket, akkor a hajtöved, ami már lenőtt olyan lesz mint amilyennek kell lennie, a több marad olyan amilyen most, esetleg kicsit elváltozik a színe (egész elképesztő színek szoktak így létrejönni).


Amikor a festett feketémből vöröset akartam, szivatni kellett. Hiába fél éve nem volt színezve már feketére, és mivel az eredeti hajam is nagyon sötét, azt hittem, már nyoma sincs a fekete festéknek. Ahol még volt festék, 2 alkalommal kellett szívni....



És még 1 tanács: kezdj SOS valamit a hajaddal, mert egy lenőtt hajnál nincs a világon igénytelenebb látvány...

2009. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha rákened a világosszőkét, az már majdnem szivatás. Nekem (fodrásznál) szivatás után a hajam a tetejét kb fehér volt, alatta csibesárga, alatta narancs alatta barna és a vége sötétbarna.(utána befestette barnára) szóval egy lépésben ne nagyon akarj szőkét (mert ahoz két egymás utáni szivatás kell, az meg biztos nagyon tönkreteszi a hajat-én is ezt tettem és nagyon tört utána)

szóval fodrász!

2009. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!