Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schauma hamvasító sampont...

Schauma hamvasító sampont vettem, szőke a hajam (ultra hamvasszőke). A fodrász mondta hogy ha sárgul a hajam, akkor ilyennel mossak hajat és nem kell az egészet újrafesteni. Milyen lesz a hajam tőle?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a sötétbarna hajam mikor szőkítve lett, felül kicsit sárgásabb volt ezért miután párszor hajatmostam ezzel, szinte fehér lett;) Valaki úgyszokta, h rajtahagyja kicsit tovább, de ilyenkor befoghatja lilára, ugyhogy nem érdemes.
2008. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem hamvas színű a hajam,csak egy idő után besárgul és festeni kell az egészet..a fodrász tegnap mondta h tönkre van menve a festéstől a hajam,csak a lenövést fessem..és azt ajánlotta h akkor használjam a sampont,5percig hagyjam rajta...márr megvettem,csak félek h olyan lila lesz mint a vénasszonyoknak..
2008. júl. 12. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lesz olyan lila a hajad, mint a vénasszonyoknak, esetleg a fejbőrödet foghatja csak meg. Én is ilyet használok, nekem a középszőke hajamat eléggé ki szokta világosítani. Régen jégszőke hajam volt (nagyon világos), azt szinte fehérre szívta ki:) Én addig szoktam rajta hagyni, amíg a lila hab fakulni kezd. És tényleg nem sárgul be, szóval szerintem megéri.
2008. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! ki fogom próbálni ha legközelebb mosok hajat,mert ha tényleg eltünteti a sárga árnyalatot,amikor sárgulni kezd a hamvas hajam,akkor jobb mintha megint befesteném az egészet....mert nekem 3doboz festék kell a hajamra...
2008. júl. 12. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a kallos hamvasító sampon jobb,mert attól nem lesz lila a hajad...
2008. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de az olyan gagyi márkának néz ki...azt a százasba is kapok,azért nem mertem olyat venni
2008. júl. 12. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a kallo? az egyik legjobb minőségét ne nevetess, a szőrtelenítője csodákat művelt, a lábamon 4 éve nem nő szőr, a samponja is nagyon jó


egy fodrász

2010. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a Schauma sampontól nem lilult be a hajam. Platinára van feste és 40-50 perceket hagyom fenn.De nekem minha nemhasználna vagy nemtudom:S
2010. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!