Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az az önbarnító amitől...

Melyik az az önbarnító amitől tényleg BARNA leszek és nem sárga?

Figyelt kérdés
Dove-ot próbáltam ez nagyon rossz volt, aztán azt a DM-s alverdét ez már 1 fokkal jobb de még ez sem barna igazán hanem ilyen sárgás. van olyan önbarnító amitől tényleg barna leszel? Ha igen hol lehet venni , estetleg rendelni? Előre is köszi.
2013. dec. 11. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan, már szoláriumba is lusták az emberek járni?
2013. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert a szolárium sokkal jobb?egy csomó szolis csajt látni akik szinte narancssárgák,arról nem is beszélve hogy káros a bőrnek-.-

amúgy milyen a bőrtípusod?úgy vettem észre hogy az sem mindegy

2013. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem kell ész nélkül (mint ahogy semmit sem az életben).
2013. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyáron le tudok barnluni nagyon , szinte csokira tényleg. Viszont így télre eléggé kifakulok ami eléggé zavar engem. Szolizni nem szeretek járni... meg annyira nem is fog meg (lehet többet kéne menni). Ezért szeretnék ilyet használni , viszont mint írtam , eddig csak sárgás lettem tőle. Nincs vmi olyan amitől tényleg barna leszel?
2013. dec. 11. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves pali45, arra nem gondoltál a sok eszeddel, hogy a szolárium bőrrákot okoz, és nem túl sokan terveznek rákosak lenni? (Egyébként a kérdésre nem tudok válaszolni, de engem is érdekelne, csak irritálnak az idióták.)
2013. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 ha tudnál szöveget értelmezni, akkor nem írnál ilyen butaságokat
2013. dec. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak ha már így lerohantátok Palit..ha nem viszed túlzásba a szolizást, NEM LEHET bőrrákod, ugyanis eu-s 0,3-as csövek vannak már a legtöbbe, nem kell Nekem sem hinni, de olvass utána...

nem létezik olyan barnító krém amitől nem leszel sárga, max amitől kevésbé pl. Nivea, Garnier

Ha nagyon nem akarsz szolizni ( ami egyébként ilyenkor még jó is mer feltölt D vitaminnal és védve leszel legalább egy kicsit az influenza ellen.. persze nem 20 percekre kell beállni/feküdni, akkor menj el UV mentes barnításra, hátha neked beválik :)


( egy kozmetikus és szolárium üzemeltető..)

2014. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak pesten van olyan? Mármint én pesttől nem messze lakom csak a kisebb városokban nem lehetséges?
2014. jan. 14. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok, itt van :)
2014. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a Clinique barmító spray vált be. Igaz hogy elég drága, de tényleg barna szint ad, nem sárgásat. :)
2015. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!