Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszeri vörösre festett...

Egyszeri vörösre festett hajamból lehet otthon palette 100 ultravilágos szőke festékkel szőkésre hasonlító árnyalatot varázsolni?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek...egy gyenge pillanatomban vörösre festettem a világosbarna hajam ...mostmár kopik a vörösem és vettem palette nagyon erős szőke festéket meg merjem tenni hogy befestem nem lesz rózsszín vagy barnásrépás valami? fodrászom most nem elérhető ...eszközölhető ez otthon? tapasztalatokat kééérek
2009. nov. 25. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Húha! Én barna hajamat kezdtem el szőkére festeni. 1 évbe telt, mire befogta rendes szőkére, de még mindig van egy enyhe barnás beütése. Én is házilag csinálom. Nem hiszem, hogy neked elsőre fog sikerülni, vagy ha igen, grat hozzá!
2009. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de nem lesz tiszta szőke, hanem lesz egy rezes beütése(vörösesszőke). Azt nem tudom, hogy lenövésed van-e, de ha van akkor ott viszont rendesen szőke lesz. Ezek alapján dönts, hogy bevállalod-e.
2009. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kábé egy évembe telt mire a vörösből szőkét csináltam, közben undorító rozsdaszíne volt. Ja és én szőkítőporral csináltam. A festék szerintem rosszabb lesz.
2009. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Festék festéket nem szív.Max a lenövésed lesz majd szőke.És még egy rossz hír, a vöröset a legnehezebb eltávolítani.Mindenképpen fodrászhoz menjél!

2009. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!