Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miben más az epilátor és a...

Miben más az epilátor és a gyanta hatása?

Figyelt kérdés
A hatása. Mert olvastam hogy valakinek a bikinivonalán kipattogzott az epilátor használata után, a gyanta után meg nem.
2014. jan. 2. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

egyenetlen bőrfelületen jó az epilátor,mert a gyantától esetleg kék-zöld v véraláfutásos lehet a bőr!nálam legalábbis...nem vagyok egy fitnesslady típus...én max térdig tudok gyantázni,de a combom véraláfutásos gyanta után...a kettőt együtt is jó használni,1-2 nap különbséggel.(előbb gyanta,később epilátor).Nálam speciel nem szed le mindent a gyanta,de simábbnak érzem tőle a bőröm,mint epilátortól!


Szerintem kozmetikusnál próbáld ki a gyantát,aztán később az epilátort,és nézd meg neked melyik válig be.Ha ügyesen bekened a felületet krémmel epilálás után,akkor másnapra elmúlik a kipattogzás is.

2014. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!