Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi hajpakolást és...

Milyen házi hajpakolást és sampont használjak?

Figyelt kérdés
Normál hajtípusom van, vállig érő, nagyon dús. Az elmúlt 2-3 hétben észrevettem, hogy nagyon gyorsan bezsírosodik, olyan 1-2 nap alatt. A hajvégeim is elég töredezettek. Hajmosás és szárítás után elég lapos marad, pedig korábban mindig volt tartása. Nem tudom, hogy ez számít-e de az elmúlt félévben ezeket a samponokat használtam: Avon Advance Techniques daily shine (zöld), Nivea és L'oreal a rózsaszínt és a fehér flakonosat. Az avonosat 2-3 hónapig használtam aztán abbahagytam mert elkezdtem korpásodni. Eddig a Nivea vált be a legjobban, korábban is azt használtam, most visszatértem rá kb. 2hónapja, de amint írtam elkezdett zsírosodni a hajam. Esetleg váltsak sampont? Vagy nincs rá valami jó hajpakolás? Esetleg valamilyen vitaminhiány is okozhatja? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi vált be? Kérlek segítsetek!

2014. jan. 3. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Más samponokat próbálj ki mindenképpen. Télen jobban zsírosodhat a haj, de pakolásokkal enyhítheted. Gondolom a hajtöved zsírosabb, mint a hajvéged, ami talán a szárazságtól töredezik. Próbáld ki, hogy párszor bekened a hajtöved mézzel és az ujjaiddal masszírozod a fejbőröd közben, 15 percet hagyd rajta, utána mosd ki.
2014. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!