Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gondolkodik valaki jelentős,...

Gondolkodik valaki jelentős, drasztikus hajvágáson? (lány, nő)

Figyelt kérdés
Ha igen mekkoráról mekkorára?

2014. jan. 5. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Már megint te vagy az a perverz pasi aki itt nyomul és le akarja vágni a nők haját? Ha igen akkor beteg vagy....


Egyébként igen, én gondolkodok hajvágáson, fodrásznál természetesen

2014. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem derékig érő volt és vállig érőre vágattam le. Azóta pedig volt már ilyen is: [link] tehát nagyon rövid :)
2014. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon sokáig hát középig érő volt a hajam. Egy éve levágattam vállig érőre. Most pedig le szeretném vágatni jó rövidre. A párom nem nagyon örült neki először, de végül is beleegyezett. Ha jól fog állni, akkor szerintem maradok rövid hajú. :)
2014. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha eszembe jut, hogy jó lenne... csak elrettent egy régebbi frizurám. Jó, a fodrász annyira nem értett hozzá sztem, de nagyon nem lett csinos.

Ha levágatnám, akkor vmi kleopátra-szerűbb fazonban gondolkodnék vagy jó tépett bubiban (ami még tetszik, az a vagányabb, nem tanárnénis rövidebb göndör hajak, de az az én egyenes hajammal tuti nagyon macerás). Most picivel mell fölé érő lépcsősre vágott hajam van.

2014. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gungasam ***** válasza:
63%
Te vagy az a perverz pasi aki a hajnövesztő csodaszer kereskedők legfőbb közellensége vagy???( mellékesen én is levágatom, majd augusztusban 30cm-ről 5-6cm-re)
2014. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brigi198 válasza:
30%
nyáron vágattam le a derékig érő hajamat a felére....meg is bántam mert eldobtam magamtól a hosszu haj szépségeit.többször is gondold át h biztos a hosszával akarsz változtatni a hajadon :)
2014. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!