Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatokkal...

Milyen tapasztalatokkal vagytok a HomedicsME villanófényes végleges szőrtelenítőről?

Figyelt kérdés
Gondilkodok rajta, hogy megvásároljam ezt a készüléket de két dologban vagyok bizonytalan. Nem tudom h tényleg végleges vagy csak gyengíti a szőrt? Mennyire fájdalmas? A bőröm eléggé érzékeny (gyantázás után is mindíg kivörösödik), nem ártalmas?

2014. jan. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm karácsonykor vette meg a készüléket. Azóta rendeltetésszerűen használja, bár én nem nagyon értek hozzá, hogy hány alkalom után lehet látni a változást, de a lábán egész jó eredményt ért el már most is. Sok kihullott neki, ahol visszanő, az sokkal puhább. Dehogy végleges szőrtelenítőről lenne szó, azt kétlem. Gondolj csak bele, a kozmetikákban amilyen gépekkel dolgoznak több millióba is kerülnek, ha 100 ezres kütyük ugyanazt a teljesítményt nyújtanák, akkor ők csődbe mennének. Mindenesetre szerintem arra jók ezek a kütyük, hogy jó eredményt érjünk el velük, de az semmiképpen sem végleges. Viszont én már 2 hónapnyi szőrtelenségnek is örülnék. Mindenesetre a barátnőm lábán szemmel látható a változás, a hónalj részén szinte semmi változás nem történt sajna. De én szépen türelmesen kivárom, míg ő kísérletezik és ha beválik neki, akkor én is beruházom egyre. Annyit tudok neked mondani, hogy a lábán már egy hónap után nem nőtt ki foltokban a szőr, és hogy fájdalmas-e....azt írják róla, hogy nem. De kicsit az, igen. De a gyanta nyomába sem ér. :)
2014. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vettem, de még nem használtam. Azt írja, hogy folyamatosan lehet húzni a bőrön, nem kell lépésenként felemelve odébb tenni. Igaz ez? És kell hozzá a szemüveg, anélkül nem lehet használni? Arcon próbáltad már?
2014. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

sokat segítettél;)

2014. máj. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!