Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kezem elég szőrös, eddig...

Kakukktojás13 kérdése:

A kezem elég szőrös, eddig nem éreztem nagyon cikinek, de mostanában eléggé kellemetlennek érzem. De viszont ha legyantázom, akkor folyamatosan csinálni kell azt meg annyira nem akarom. Mit csináljak? Srácok ti mit gondoltok? Zavarna titeket? 16/L

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már mióta gyantázom vagy borotválom a kezem, engem nagyon zavart az hogy szőrös volt igaz annyira még nem látszódott...és ha mindig le kell majd gyantázni? kb olyan mint ha a lábadat azért nem gyantáznád mert hogy utána mindig kell majd..húha bocsi ez kissé értelmetlenre sikeredett:S:D
2014. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlenül érzed magad, akkor szőrtelenítsd le. Sokan szőrtelenítik a kezüket is, amúgy nem egy nagy idő pár hetente legyantázni.


Én fiú vagyok, és én is gyantázom a kezem is, lábam is, havonta egyszer mindig rá tudok szánni annyi időt, hogy rendben legyen. :)

2014. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell folyamatosan csinálni :) Ha gyantáztatnád (vagy magad gyantáznád), epilálnád, akkor elég 2-3 hetente, én pl van hogy havonta szoktam csak.

A lényeg h ne borotváld, mert azt tényleg csinálhatnád minden második nap...

2014. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én kb havonta szoktam gyantázni a karomat, nagyon utáltam, hogy szőrös, aztán kb egy év után egyre kevesebb nőtt vissza, és persze még mindig kell, de már nem is fáj annyira. Szerintem nagyon megéri :) ja, a barátom meg teljesen semleges volt a témában, azt mondta neki ígyis-úgyis jó. A borotvát meg tényleg felejtsd el, az egyik barátnőm borotválja a karját, és állandóan szúr a keze, amikor hozzámér :D
2014. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szőkítsd ki inkább! (elég fura érzés amikor tesi órán hozzám érnek a szőrtelenített karú, oszt társ nőim (picit szúr))
2014. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért szúr, mert ők borotválják. Gyantával nem fog szúrni! :)

De a szőkítés sem rossz ha átlagosan szőrös valakinek a keze, de ha nagyon szőrös, akkor a szőke szőrszál sem túl esztétikus, persze ízlések és pofonok.

2014. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!