Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy kiszerelésű jól hidratáló...

Nagy kiszerelésű jól hidratáló hajpakolás normál-töredezett hajra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

A töredezett hajat SEMMILYEN pakolás nem hozza helyre.

Oda olló kell, majd állagmegőrzés.

Utóbbira sokan ajánlják ezt:

[link]

2014. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy nem nagy kiszerelésű,de én kallos mézes balzsamot használok,simán rákenem a hajvégeimre 10-20 percre.Az illatát nem szeretem,viszont nekem olló nélkül is szebb lett a hajam(Palette hajpakolásnál is hasonlóan szép eredményt értem el,igaz,hogy azt is tovább hagytam rajta,mint ahogy írják,de elégé göndör a hajam és attól valamiért mindig kiegyenesedett,így marad a kallos).
2014. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem zavar, hogy szilikonos, akkor a Kallos Placenta pakolása jó.
2014. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha nem vágatod le a töredezett részeket, hanem csak rákensz mindenfélét azzal annyit érsz el, hogy valamivel szebbnek fog látszani. DE ez csak látszat, attól a hajad még töredezett marad, nem gyógyul meg, hanem épp ellenkezőleg, idővel egyre feljebb és feljebb törik majd. Aztán mire észbe kapsz, hogy kénytelen vagy levágatni, már annyit fog kelleni vágni hogy majd csak nézel. Én is így jártam, növesztés címszó alatt kb 2 évig nem vágattam a hajamból, ami annyira eltört, hogy annyit kellett belőle vágni hogy rövidebb lett mint 2 éve...

Azóta rendszeresen, 2 havonta vágok a végekből és sokkal szebb a hajam mint valaha.

2014. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem töredezett! Csak töredezésre hajlamos!!!!
2014. jan. 23. 19:48
 6/18 A kérdező kommentje:
a kallos pakolásokat lehet dm-ben vagy rossmanban kapni?
2014. jan. 23. 19:50
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem. Kallos fodrászkellékesben viszont igen, ezek az Auchanban vannak, de szinte az összes fodrászkellékes árulja. A neten is lehet rendelni.
2014. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
II kerületben hol van fodrász kellékes? Vagy a mamutban?
2014. jan. 23. 20:42
 9/18 anonim ***** válasza:
én sima, "kínai vegyesboltban" szoktam találni,de fodrászkellékesnél is vannak,sajnos csak a Blaha környéki boltokat ismerem jobban,mivel nem pesit vagyok,arrafelé viszont a mézeset 3690-ért vettem(350ml)
2014. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
bocsi,360-ért
2014. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!