Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrus lányok! Milyen gyakran...

Frufrus lányok! Milyen gyakran vágjátok a frufrutokat?

Figyelt kérdés
Mindig elmentek vele fodrászhoz ha lenő vagy magatoknak vágjátok otthon?
2014. jan. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

amikor egyenes volt havonta kellett mennem, de jobb lett volna 3 hetente. Magamnak azt nem tudtam le vágni, mert úgy nem lett volna tökéletesen egyenes és az elég gáz lett volna :D

Oldal frufruval 2-3 havonta megyek. Addig kb az orromtól az államig ér le, ettől hosszabbat már nem szeretem :)

2014. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
u.i.: az oldal frfufrut tudom magamnak is vágni, de nem szeretem, mivel alapból 2-3 havonta megyek a végét is vágatni, hogy ne érje túl a derekamat így akkor már a frufrumat is levágja a fodrász. De ha kellene tudnám vágni, bár tuti nem olyan szépre mint a fodrászom, mégis az ő szakmája :D
2014. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval oda lehet menni a fodrászhoz csak frufru vágatásra?

Körübelül mennyit kér érte?

2014. jan. 26. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Van olyan fodrász aki vállal, sőt szerintem a többség igen.

Nézd ez függ attól, hogy 1000 forintért hajat vágó falusi fodrász, vagy 3000ért vágó kisvárosi vagy 7-8000ért vágó nagyvárosi mesterfodrász-e az illető. Nyilvánvalóan az alap tarifája befolyásolja a frufru vágást is. + hogy megmossa és beszárítja-e a hajad a frufrud mellett.

De mindent figyelembe véve nem gondolom, hogy nagy összegre jönne ki.

2014. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem infyen is megcsinálta amikor egyenes volt és 2hetente vagy3
2014. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én havonta megyek egyszer fodrászhoz vele, és ingyen megcsinálja, nagyon gyorsan megvan vele :)
2014. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!