Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fog szúrni ha leborotválom a...

Norbi658441 kérdése:

Fog szúrni ha leborotválom a fanszőrzetem?

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok és márt eléggé zavar,hogy szőrös ott alul párszor levágtam márt rövidebre ollóval, eléggé viszketett es nem merem leborotválni mert olvastam olyanról,hogy ki is fog pattogni.Szoval az lenne a kérdés,ha fogom borotválni akkor csak az elejen fog ki pattogni,és pár borotválkozás után hozzászokik majd a bőröm,vagy minden alkalommal ahogy leborotválom kipattog és szúrni fog?

2014. jan. 27. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
bőrtipus függő én leborotválom aztán semmi kipattogzás meg viszketés. valakinek meg igen...
2014. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszont mindig viszket egy kicsit, ahogy nő vissza, de hozzá lehet szokni..az viszont természetes, hogy szúrni fog, mivel nő vissza.
2014. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább ne borotváld le, ha lehet mert annál erősebb és nagyobb lesz de ha te így akarod próbáld ki.
2017. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!