Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal korom ellenére oldalt...

Fiatal korom ellenére oldalt elkezdett ritkulni a hajam (21/f). Milyen termék volt NEKTEK, ami bevált?

Figyelt kérdés
ricinusolaj, joico, varga-cseppek, stb.

2014. febr. 2. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Férfiaknál a hajhullás 21 éves korban már egyáltalán nem meglepő. Akinek hajlama van rá annak már 18 éves kora körül elkezdődik, vagy korábban ha aktívan sportol. Nem sok mindent lehet vele kezdeni mert nem a vitaminhiány, egészségtelen életmód vagy betegség okozza, hanem a test normál hormonháztartása.

Tesztoszteronblokkolóval meg lehet állítani (a transszexuális nők ezt teszik) de ez a férfiasság elvesztésével jár, ergo nem fog felállni plusz egyéb elváltozások is végbemehetnek a testeden aminek nem örülnél.

A hajátültetés egy opció. Kb 300-400Ft/hajszál a tarifa.

2014. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 15 évesen elkezdődött.Nagyon zavart de már elfogadtam.


26 F

2014. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, amit általában lehet olvasni külföldi fórumokon, az a "Nagy hármas". Ez a finaszterid (esetleg dutaszterid), a minoxidil, és a nizoral. Ezek azok, amik tényleg segítenek, és direkt kopaszodásra szokták használni (az első kettő az egyedüli olyan szerek, amit az Amerikai Orvosok Szövetsége hivatalosan elfogadott, mint a kopaszodás ellen használható gyógyszert). Hozzá kell tenni, hogy a Nizoralt inkább csak kiegészítőnek ajánlják, tehát a fő kérdés inkább az szokott lenni a fórumokon, hogy Fina, vagy Mino, de azért mintha egyetértés lenne abban, hogy a Fina mindent visz. De az is olyan, hogy hónapokat kell várni hogy bármit is hasson, és ez egyébként mindegyik módszerre igaz. Szóval ez türelemjáték, még ha a legjobb szert is választod.

És ez a varga cseppek, meg ricinusolaj, hát persze, talán, de valószínűleg önmagában egyik se fogja megoldani a problémát. Az ilyesmit max kiegészítőnek szokták használni.

Én is hasonló cipőben járok (24 év, fejtetőn két oldalt indult meg hátrafelé már egy éve), csak fórumos tapasztalatom van, de most elkezdtem Nizoralt használni (az egyetlen a nagy hármasból ami nem vényköteles), meg még 1-2 dolgot próbálok bekapcsolni, ha érdekel leírom.

Ez a kopaszodás amúgy ilyen megszoksz vagy megszöksz játék, a férfiak nagy része inkább belenyugszik, és aki próbál tenni valamit, azok is sokszor feladják, mert elbuknak a fent említett több hónapos játékon.

2014. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!