Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok mi a leghatékony...

Mit gondoltok mi a leghatékonyabb módszer a narancsbőr eltüntetésére? Nektek mi vált be, esetleg az Avon krém, kinek jött be?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon minimális van, elkezdtem mozogni is, de szeretném még valamivel elősegíteni, elhagytam a nasit, cukros dolgokat, és igyekszem minnél egészségesebben enni. A kávé zaccot is kipróbáltam, ugyan még csak egyszer így nem látok változást,de a bőröm selymesebb lett.
2014. febr. 8. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kávé, olivaolaj, tengeri só összekevrve, zuhanyzásközben végigdörzsölni... Aztán jót tesz még az infraszauna is. Más nem jut eszembe, de a táplálkozás meg a mozgás a legfontosabb
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csökkented a testzsírszázalékodat.
2014. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Test masszírozás paprika vagy borostyán kivonatos krémekkel.Ez segíti a zsírsejtek bomlását és elszállítását is.
2014. febr. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Legalapvetőbb dolog, hogy meglegyen a napi 2 liter folyadék, ami ásványvíz legyen :) Ezt kiegészíted a mozgással és a helyes táplálkozással, nagyon hamar látni fogod a változást :)

(megjegyzem nekem is volt egy kis minimális, de mióta edzek és törekszek az egészséges életmódra, pápá narancsbőr. És nem használtam ilyen kiegészítő krémeket, de az előttem szólónak is igaza van teljes mértékben )

2014. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!