Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett középbarna hajból...

Festett középbarna hajból újra szőke?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy nektek mi a véleményetek a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban.

Szilveszterkor befestettem a hajamat közép barnára, előtte aranyszőke hajam volt ...(meg is bántam)..rá pár napra kiderült hogy allergiás vagyok a hajfestékre, és mivel már kezd lenőni, eléggé idegesít, és festeni sem tudom...

Hogyha megveszem ezt a festék eltávolítót a hajamra, nem fog kárt csinálni vagy valami, hogy allergiás vagyok az ilyen dolgokra ?



2014. febr. 9. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy ez a vegyszer is allergiás reakciót fog kiváltani.

Azt sem árt tudni, hogy ez az anyag az összes fstékpigmentet kiszedi a hajadból, tehát nem csak a barnát, hanem az előző szőkét is. Marad egy vöröses-sárgás alap, meg persze a lenövés, ami nem fog változni.

2014. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

alapból aranyszőke hajam van, rosszul fogalmaztam.

így vöröses-sárgás árnyalat fog maradni utánna ? :)

2014. febr. 10. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Igy kicsit más a helyzet valóban, arra tippelek, hogy max. az fordulhat elő, hogy azért fog látszódni a különbség, mert maradhatnak pigmentek a hajadban.

Milyen allergiás reakció volt festés után?

2014. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiütéses lett a nyakam, és a fejbőröm is.. de amikor ezt észrevettem már mentünk is orvoshoz, írt rá föl kenőcsöt, meg kímélő sampont.. :)
2014. febr. 11. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár a szinleszedő nem ugyanaz, mint a hajfesték, lehet, hogy arra is jelentkezne allergiás reakció. Az anyagból egy cseppnyit tegyél a könyökhajlatodba, és nézd meg, bepirosodik-e ott a bőr. Ha nem, akkor használhatod. Amúgy meg a hajtőhöz nem kell tenni colourb4-et ha már van lenövésed, tehát ez is jó hir lehet.
2014. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! :))
2014. febr. 14. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!