Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most igénytelen lennék, mert...

Most igénytelen lennék, mert pazarlásnak tartom a fél-1 órás frizura beállítást?

Figyelt kérdés

Van 1 frizura, ami tetszik, de ehhez vasalni, meg waxolni kellene a hajam. Egyik haveromnak is hasonló típusú a haja. Azt mondja, 1 óra kb mire így megcsinálja MIDEN NAP.


És én meg pazarlásnak tartom, hogy minden nap 1 órát csak a tükör előtt szórakozzak.


És kérdezte, hogy ha tetszik, akkor miért nem csinálok ilyen hajat én is. Mire mondom, 1 órát ezzel tökölni... inkább nem!


És azt mondta igénytelen vagyok!


Most az lennék? Lányoknál hosszú hajjal még elmegy a minimum 1 óra,d e egy alig hosszabb hajra a rövidnél 1 órát fordítani minden nap, az szerintem már túlzás...

16/F



2014. febr. 11. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy igénytelen csak türelmed nincs :)
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nekem lany letemre mennyi idot vesz ez igenybe? Korulbelul 4-5 percet. Es nem tartom magam igenytelennek attol hogy nem vasalom es cicomazom minden reggel a hajam hanem szimplan kifesulom es befonom, szoval nem!
2014. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy igenytelen :) en lany letemre a derekig ero hajamat 1perc alatt megcsinalom :)
2014. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra?? Tudod, ki sz@rakodna annyit.. Nekem majdnem derékig érő hajam van, de a mosáson, hajvégápolón kívül csak annyit teszek vele, hogy reggel megfésülködöm. Soha senki nem mondta még, hogy igénytelen vagyok, sőt sokan dicsértek már meg a hajam miatt. Egy fiúnak meg végképp nem kéne annyit pipiskednie a tükör előtt. Szerintem sokkal vonzóbb egy olyan pasi, aki kissé szétszórt ilyen téren és laza, mint ezek a tipikus waxos tükörpávák.
2014. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg a majdnem csípőig érő hajammal nem szarakodom ennyit :D mindjárt jön még egy lány hosszabb hajjal, aki majd engem is túlszárnyal:D

Szerintem sem éri meg, bár azért valamit kezdhetsz vele. De ha nem csinálsz vele semmit, akkor sem vagy igénytelen.

2014. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy igénytelen..hátközépig érő hajammal én se szoktam napi pár percnél többet szarakodni.


Számomra ráadásul sokkal vonzóbb egy pasinál a "szélfútta" haj, vagy az, amibe csak beletúrtak, mint egy waxos haj..kifejezetten gáznak tartom.


24L

2014. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Badarság... régen én is hajb.z. voltam és órákat t.k.ltem a hajammal,most középhosszú és kb 10-20 perc alatt kész vagyok vele és lány vagyok.:) Amúgy meg lehet,hogy ő olyan hogy neki addig tart,de ha belejössz akkor akár 1-2 perc is lehetne. De amúgy neked van igazad.:) És nem vagy igénytelen. Nem itt kezdődik az igénytelenség.
2014. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!