Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenitő krémről szeretnék...

Szőrtelenitő krémről szeretnék véleményt kérni. Hatásos? Melyik a jó? A szőr erősödni fog tőle? Mennyi idő után nő ki ujra a szőr?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, macerás, ugyanolyan mintha lehúznád borotvával, csak tiszta krém leszel mindenhol. Max. egy hétig tart, de az nagyon max.
2014. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tubifex ***** válasza:
Ugyanaz mint a borotválás,csak ez még egészségtelen is,mert a krém tele van vegyszerekkel
2014. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de ténylg ugyanaz, mint a borotválás, csak sokkal macerásabb..rajta kell hagyni egy csomó ideig, akkor se szed le mindent szőrt sokszor, utána mehetek végig újra borotvával..ráadásul a két lábszáramhoz kell majdnem egy egész tubus. Tartóssága meg egyenlő a borotváéval.
2014. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy a bőr felett szedi le a szőrt mint a borotva, szóval a tartóssága ugyanolyan. Nekem már másnap tüsi lett utána. Meg vegyszerekkel van tele, van akinek a bőre is kipattog tőle. Plusz környezetszennyező. Szóval nagyon nem éri meg.
2014. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, egyszer kimarta a bőrömet a Veet, pedig az előírásnak megfelelően használtam. Pár nap után már nő vissza.
2014. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!